Paliwa BAQ

Jakość paliw sprawdzana jest regularnie 4 razy w roku przez program paliwa BaQ . Dzięki temu jesteśmy na 100% pewni, że nasze paliwa są najlepszej jakości.

Dekra

Nasze Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów objęte są partnerstwem z firmą Dekra. Sprawia to, że jakość naszych usług wykonywana jest na najwyższym poziomie.

Bosch

Należymy do sieci warsztatów samochodowych o najwyższym standardzie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem samochodowym, BUS, TIR.

Auto Crew

Nasz serwis samochodowy, BUS, TIR działa pod szyldem Auto Crew. Przynależność do tak ważnej marki jest wyznacznikiem zaufania dla klientów.

Lion

Ochrona naszego mienia to podstawa. W tym celu od lat współpracujemy z firmą Lion.

Orlen

Jakość paliw to kluczowy element naszej działalności. Od 2000 roku producentem paliw na naszych stacjach benzynowych jest tylko i wyłącznie firma PKN Orlen.

Cztery Korony

Restauracja Cztery Korony w Śremie zaopatruje swoją flotę pojazdów w paliwa na naszych stacjach benzynowych.

Tropicana

Restauracja Tropicana w Śremie tankuje swoją flotę pojazdów na naszych stacjach benzynowych.

Warta Śrem

Wspieramy Śremskich Piłkarzy, bokserów, szermierzy od lat. Rozwój sportu w naszym mieście jest niezwykle istotny, dlatego też przywozimy zawodników i trenerów na mecze i turnieje.

UKS Śrem

Od lat wspieramy młodych śremskich sportowców z klubu UKS Śrem. Naszymi autobusami przewozimy zawodników i trenerów na mecze i zawody sportowe.

Rodzina 3+

Od lat honorujemy licznymi zniżkami na nasze usługi rodziny objęte programem rodzina 3+

Seniorzy

W sierpniu 2017 roku przystąpiliśmy do programu „Śremska Karta Seniora” – Honorujemy zniżkami na liczne usługi osoby posiadające Śremską Kartę Seniora.